693 060 555 budoprof@post.pl

O Firmie


Budowa, remont i przebudowa placówek specjalistycznych. Budowa, remont i przebudowa

Realizujemy projekty dla placówek specjalistycznych – szpitali, przychodni, szkół i innych obiektów użyteczności publicznej. Zajmujemy się kompleksowo ich przebudową, remontem i budową. Zaprojektujemy, zrealizujemy a także dostarczymy niezbędny sprzęt i wyposażenie. Współpracujemy między innymi z producentami sprzętów medycznych.

Realizujemy także nietypowe zamówienia w zakresie projektów akustycznych dla sal wykładowych, koncertowych i innych.

Wyposażamy sale koncertowe w sprzęt muzyczny.

W procesie budowy czy remontu uwzględniamy aspekty wynikające z wymagań z zakresu ochrony przeciwpożarowej czy izolacji akustycznej.

Dostosowujemy ściany, podłogi, sufity tak, by uzyskać optymalne wymagane rezultaty akustyczne.

Naszym największym kapitałem są ludzie, którzy tworzą zgrany, ambitny zespół, zawsze mocno zaangażowany w swoje obowiązki.

Od 2003 roku towarzyszymy Państwu, wspierając naszym doświadczeniem w procesie inwestycyjnym, które procentuje umiejętnością ekonomicznego i funkcjonalnego projektowania obiektu bez zbędnego podnoszenia kosztów ich realizacji. Projektujemy i budujemy, dbając o jakość i estetykę otaczającej nas przestrzeni. Zdobyte dotychczas doświadczenie projektowe i budowlane pozwala nam podjąć się realizacji niemal każdego zadania inżynierskiego, niezależnie od stopnia jego skomplikowania.